موبایل

شارژ بیسیم و بررسی ویژگی‌های آن

با رشد سریع تکنولوژی و پیدایش شرکت‌های مختلف ارائه‌دهنده سرویس‌های مختلف در عرصه فناوری، اگر شرکتی قصد دارد تا بتواند خود را در یک حد عالی حفظ نماید، باید دست به یک سری ابتکارات و خلاقیت‌های جالبی بزند تا بتواند نظر کاربران را به خود جلب کند. قصد داریم تا ویژگی شارژ بیسیم شرکت اپل را برایتان مطرح کنیم.

شارژ بیسیم و بررسی آن

علاقه‌مندان به سایت کینگ دانلود؛ همانطور که استحضار دارید، مدتی است که خبری تحت عنوان طراحی و ساخت شارژ بیسیم از جانب شرکت اپل به گوشمان رسیده است.

شارژ بیسیم

اینطور که پیداست، شارژ بیسیم با عملکردی بسیار عالی می‌تواند تا با ارسال امواج و تعبیه گیرنده‌هایی که به همین منظور در گوشی‌های هوشمند شرکت اپل تعبیه شده است، این عمل را به شکلی عالی به انجام برساند.

اما خبری که قصد بیان آن را داریم این است که شرکت اپل، در راستای انجام پروژه شارژ بیسیم خود، موفق به خریداری یک شرکت نیوزیلندی به نام PowerbyProxi آن هم با یک قیمت نامعلوم شده است.

قصد اپل از خرید این شرکت چیست؟

براساس گزارش های رسیده در روز چهارشنبه، شرکت اپل PowerbyProxi را که تخصص فراوانی در زمینه ساخت شارژ بیسیم با استاندارهای QI دارد را خریداری کرده و قصد دارد تا به صورت کاملا انحصاری برای محصولات آینده خود این محصولات را تولید نماید.

این یک گام بسیار مهم در زمینه ارتقاء و بهبود کیفیت محصولات این شرکت خواهد بود و شارژ بیسیم یک ابتکار بسیار جالب خواهد بود.

بنیان‌گذار شرکت PowerbyProxi در سال 2007 و با هدف کمک به افرادی که به صورت روزمره و ان هم خیلی زیاد با دستگاه و تلفن‌های هوشمند سر و کار دارند، راه‌اندازی کرد. جالب است بدانید که این شرکت هم اکنون 55 کارمند و بیش از 300 اختراع در زمینه شارژ بیسیم را دارا می‌باشد.

شارژ بیسیم

هدف اپل برای انجام اینکار به نقل از دن ریکسیو

دن ریکسیو، معاون ارشد شرکت اپل در سخت افزار اظهار داشت که قصد داریم تا بتوانیم به کاربرانمان در مکان های شلوغ امکان شارژ بیسیم را فراهم نماییم.

در ماه گذشته شرکت اپل با انتشار گوشی‌های هوشمند iphone 8 و iphone 8 plus موفق به راه‌اندازی شارژ بیسیم شده است و در سال 2018 قصد دارد تا با انتشار یک گوشی هوشمند دیگر به صورت کامل پا به این عرصه بگذارد.

جالب است بدانید که با اینکار شرکت‌هایی همچون سامسونگ و Huawei باید به فکر ایجاد یک نوع‌آوری و یک خدمت بزرگ برای بقا باشند.

آیا این ویژگی تاثیرات مثبتی خواهد داشت؟

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن