کتاب و مجلهوب

سایت دانلود 98 یک ساله شد!

جشن تولد 1 سالگی دانلود 98

یکسال در کنار شما بودیم و خواهیم ماند !

tavalod-1-down98

28 دی ماه بود که دانلود 98 به صورت رسمی فعالیتش را آغاز نمود و حالا یک سال از آن روز می گذرد و با یاری خداوند منان امروز اولین سال تولد دانلود 98 را همراه با تمامی کاربران عزیز و دوستدارن این سایت جشن می گیریم. با وجود تمامی مشکلاتی که در طول این یک سال با آن رو به رو بودیم اما باز سعی کردیم که همیشه به قوت خود و کمک دوستان عزیز به کار خود ادامه دهیم. سایت دانلود 98 همواره تلاش کرده تا در همه زمینه ها دانلودی حضوری موثر و مفید داشته و با ارائه جدیدترین و بروزترین برنامه ها و فیلم ها, رضایت کاربران سایت و بازدیدکننده گان گرامی رو جلب نموده و اگر در این راه کمی و کاستی های هم بوده ما رو به بزرگی خود ببخشید. در همین جا از دوستانی که در طی سال گذشته همراه و همیار ما بودند تشکر ویژه ای دارم که اگر کمک این دوستان نبود امروز ما هم در این جایگاه قرار نداشتیم.

برادر گلم اسماعیل حلقه سیمین (تیم مدیریت و به روز رسانی)
محمد فلاح و حسین فلاح (تشکر و قدردانی ویژه)

صمیمانه منتظر نظرات شما در همین مطلب هستیم. همچنین پیشنهادات و انتقادات سازنده شما موجب پیشرفت سایت در سال جدیدش خواهد بود. به امید آن روزی که سایت دانلود 98 به عنوان یکی از بزرگترین سایت های دانلودی در ایران حرفی برای گفتن داشته باشد.

با تشکر مدیر سایت کامران حلقه سیمین

برچسب ها

مطالب مشابه

8 thoughts on “سایت دانلود 98 یک ساله شد!”

  1. تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک
    100 ساله باشیید

  2. سلام واقعا جزو بهترین سایتا هستین مبارک باشه لطفا فیلم های خارجی بیشتری با کیفیت عالی و زیرنویس بزارید بازم تبریک D-:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن