ابزار اینترنتینرم افزار اینترنت

دانلود برنامه جستجو و دانلود آهنگ Easy MP3 Downloader

برنامه  جستجو و دانلود آهنگ Easy MP3 Downloader 4.6.7.6 با حجم کم

دانلود برنامه  جستجو و دانلود آهنگ Easy MP3 Downloader 4.6.7.6 با لینک مستقیم

easy-mp3-downloader_Down98.com

برنامه جستجو و دانلود آهنگ Easy MP3 Downloader ۴.۶.۷.۶ یک برنامه بسیار کاربردی در زمینه اینترنت که توسط آن قادر خواهید بود به جستجو و دانلود آهنگ های مورد نظر خود بپردازید. آسانترین راهی که ما آن را به شما جهت جستجو و یافتن آهنگ مورد نظرتان توصیه میکنیم ، استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند است. جهت جستجو از طریق این برنامه ، شما به یک دیتابیس با بیش از ۱۰۰ ملیون آهنگ دسترسی خواهید داشت. این نرم افزار رو میتونید از سایت دانلود 98 به صورت رایگان دریافت کنید.

برنامه جستجو و دانلود آهنگ Easy MP3 Downloader

در واقع شما آهنگ مورد نظر خود را در بین ۱۰۰ ملیون آهنگ جستجو می‌کنید که قطعا به نتیجه خواهید رسید و آهنگ مورد نظر را خواهید یافت. توسط این نرم افزار شما همیشه به آخرین آهنگ‌ها و آلبوم‌های روز دنیا دسترسی خواهید داشت و قادرید تا به دانلود آن‌ها نیز بپردازید. همچنین ممکن است شما فقط بخواهید قطعه ای از آهنگ مورد نظر را ذخیره و دانلود کنید ، این امکان توسط نرم افزار پشتیبانی می‌شود. حتی جهت جستجو می‌توانید سبک آهنگ “کلاسیک ، رپ ، پاپ ، متال و…” مورد نظر را نیز انتخاب کنید تا به نتایج دقیق تری برسید. کار با این نرم افزار بسیار راحت بوده و تمامی‌اشخاص با هر نوع سطح علمی‌قادرند تا به کار با آن بپردازند. در حقیقت کار با این نرم افزار نیاز به دانش قبلی نخواهد داشت.

Easy Mp3 Downloader – a simple and useful tool for searching and downloading music files. With this application you can download from the Internet free music. Nice interface does not cause the slightest inconvenience in use. After installing and configuring Internet access (with firewall), the program is immediately ready to perform their functions.

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن