موبایلنرم افزار اندرویدنرم افزار موبایل

دانلود نرم افزار لغات پایه در انگلیسی برای اندروید

دانلود نرم افزار لغات پایه در انگلیسی برای اندروید

دانلود نرم افزار لغات پایه در انگلیسی با لینک مستقیم

English Vocab Basic[www.kingdownload.ir]

لغات پایه در انگلیسی یا English Vocab Basic نام نرم افزاری کاربری و آموزش از گروه آلتون تک (سایر نرم افزارها) میباشد که با استفاده از متد فلش کارت به آموزش کلمات و جملات پایه ی انگلیسی (بیش از ۱۳۰۰ مورد) به شما میپردازد. این نرم افزار اکنون می توانید از سایت دانلود 98 به صورت دریافت کنید. نسخه اندروید مورد نیاز اندروید 2.1 و بالاتر

این نرم افزار که از سیستم بسیار هوشمندی بهره میبرد روزانه تعداد ۲۰ کلمه را برای شما در نظر گرفته که باید پس از حدس زدنِ معنیشان،با کلیک روی “مشاهده جواب” جوابِ آنها را ببینید و طبق معلوماتتان راجع به معنای آنها از گزینه های پایین نرم افزار یکی از سه سطح خیلی آسان،آسان و یا خوب را برگزینید،ضمنا اگر معنا را اشتباه حدس زدید باید گزینه ی اشتباه را انتخاب کنید تا این برنامه بتواند به طور کامل معلومات شما را تجزیه و تحلیل کند و متناسب با اطلاعاتتان برایتان برنامه ریزی کند.
روال برنامه بدین صورت است که اگر طبق اطلاعاتتان برای یک کلمه گزینه ی “خیلی آسان” را بزنید آن کلمه پس از ۷ روز،اگر گزینه ی “آسان” را بزنید بعد از ۳ روز،اگر گزینه ی “خوب” را بزنید پس از ۱ روز و اگر گزینه ی “اشتباه” را بزنید در همان روز مجددا از شما پرسیده میشود تا احتمال یادگیری معنای همه ی لغات موجود در برنامه برای شما به ۱۰۰% برسد.
از دیگر امکانات این نرم افزار میتوان به امکان جا به جایی سوال با جواب،داشتن تم تیره برای مطالعه در شب،جستجو میان کلمات و… اشاره کرد.

برچسب ها

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن