بازی فکریبازی کامپیوتریبازی کم حجم

دانلود رایگان بازی Chronology برای کامپیوتر

دانلود رایگان بازی Chronology برای کامپیوتر

Chronology نام بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای است که در سبک فکری است و شما را تا مدت ها سرگرم می کند در این بازی شما باید به عنوان یک پیر مرد با هوش بازی کنید شما دارای قابلیت های زیادی هستید و می توانید کارهای فوق العاده ای انجام دهید مثلا شما قادر به این هستید که با نکه داشتن زمان به کار های خود برسید یا حتی به گذشته یا به آینده سفر کنید شما باید با استفاده از توانایی های خود و قابلیت های که در بازی وجود دارد به حل معما ها و پازل ها بپردازید. در این بازی یک حلزون شما را یاری می دهد و همیشه با شما است شما می توانید در مواقعی که تشخیص دادید که قدرت حلزون بیشتر است می توانید با دکمه سوئیچ شخصیت خود را از پیر مرد به حلزون تغییر دهید و ادامه بازی را با حلزون دنبال کنید. در این بازی شما به مکان های زیادی سفر خواهید کرد.

این بازی دارای گرافیک خوبی می باشد و قطعا شما با دانلود این بازی از آن پشیمان نخواهید شد در این بازی شما می توانید از قابلیت های پیرمرد و حلزون برای حل پازل و معما ها استفاده کنید شما می توانید همکنون این بازی جذاب و فکری را از سایت محبوب دانلود 98 به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

برخی از ویژگی های این بازی Chronology :

* سبک فکری

* گرافیک جذاب

* قدرت های مختلف

* امکان تغییر شخصیت به حلزون

* و…

 

برچسب ها

مطالب مشابه

1 thought on “دانلود رایگان بازی Chronology برای کامپیوتر”

  1. یه بار از پی سی دانلود دانلود کردم و نصب کردم و کار کرد.قبل تموم کردنش به دلایلی مجبور شدم ویندوز رو پاک کنم و دوباره نصب کنم.بعد از اون دیگه هیچوقت این بازی اجرا نشد! انگار فایل نصبیش طوری برنامه ریزی شده بود که فقط یکبار نصب و اجرا بشه!! اینو هم دانلود می کنم.امیدوارم این یکی ناامیدم نکنه!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
بستن