نرم افزارنرم افزار طراحینرم افزار گرافیک

دانلود نرم افزار ساخت کاراکتر سه بعدی انیمیشن – Autodesk Softimage 2015

دانلود نرم افزار ساخت کاراکتر سه بعدی - Autodesk Softimage 2015

Autodesk Softimage یک نرم افزار بسیار کاربردی برای خلق تصاویر و کاراکتر های سه بعدی است این نرم افزار بسیار حرفه ای با بیشتر نرم افزار های هم عرصه خود هماهنگی خاصی دارد و به خصوص این نرم افزار با نرم افزار مایا که یک نرم افزار مشهور تودسک و سه بعدی ساز حرفه ای است هماهنگی دقیق و مو به مویی دارد. این نرم افزار را می توان برای ساخت کاراکترهای انیمیشن استفاده کرد این نرم افزار قابلیت های ICE Interactive Creative Environment و Gigapolygon را در مقابل قابلیت های مایا و.. دارد که کمک می کند تا نرم افزاردر اجرای صحنه های سنگین با تعداد پلاگین های بسیار بالا به صورت عالی و بدون هنگ عمل کند.

Autodesk Softimage محیطی بسیار زیبا و کاربردی دارد محیط داخلی این نرم افزار مثل دیگر نرم افزار های دیگر گرافیک و طراحی رنگ سیاه و خاکی دارد و ابزارهای کاربردی آن توانسته تا نرم افزار را بسیار قرتمند و مشهور سازید این نرم افزار دارای ابزارهای جدید و امروزی برای سه بعدی سازی است که می توان برای خلق کاراکترهای 3 بعدی انیمیشن به کار گرفت اگر شما جزو کسانی هستید که به گرافیک و 3 بعدی سازی علاقه دارید می توانید با دریافت این نرم افزار از سایت دانلود 98 کار خود را در عرصه ی 3D شروع کنید. این نرم افزار خروجی هایی با کیفیت های فوق العاده می دهد تا بتوانید آنها را در نرم افزار های دیگر سه بعدی ساز مانند مایا استفاده کنید از ویژگی های این نرم افزار می توان به توانایی ساخت جلوه های بصری که امکان ایجاد واکنش در مقابل کنش هارا دارد اشاره کرد. شما می توانید این نرم افزار قدرتمند را از سایت محبوب دانلود 98 به صورت رایگان دریافت کنید.

 

توجه: این نرم افزار تا حالا فقط برای سیستم های 64 بیتی عرضه شده است و شما می توانید این نرم افزار را برای سیستم 64 بیتی خود از این سایت دریافت نمایید.

نرم افزار ساخت کاراکتر سه بعدی انیمیشن – Autodesk Softimage 2015

برخی از ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار:

* امکان ساخت تصاویر با هترین ابزارهای روز دنیا

* ار دقیق و کیفیت عالی

* مکان نمایش انیمیشن ها قبل از ذخیره پروژه

* ماهنگی با بیشتر نرم افزار های سه بعدی از جمله مایا

* امکان لایه بندی پروژه ها

* ساخت حرفه ای انیمیشن

* و…

برچسب ها

مطالب مشابه

1 thought on “دانلود نرم افزار ساخت کاراکتر سه بعدی انیمیشن – Autodesk Softimage 2015”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن