موبایلنرم افزار اندرویدنرم افزار موبایل

دانلود آنتی ویروس avast! Mobile Security & Antivirus 3.0.7387 برای اندروید

دانلود آنتی ویروس avast! Mobile Security & Antivirus 3.0.7387 برای اندروید

آواست یک ویروس کش قدرتمند است که بسیاری از کاربران کامپیوتر از آن استفاده می کنند و رضایت دارند اما این آنتی ویروس برای کامپیوتر بوده و شما نمی توانید آن را در گوشی خود داشته باشید. در این پست دانلود 98 برای شما آواست مخصوص اندروید آماده کرده ایم تا الان 25 ملیون کاربر در حال استفاده از این نرم افزار در گوشی اندرویدی خود هستند شما هم به این جمعیت بپیوندید. امنیت یکی از اساسی ترین پایه ها است و شما شاید تا قبل از این از طریق بلوتوث ویروس هایی دریافت کرده اید که خودتان از آنها خبر ندارید اما آثار مخرب آن را در گوشی خودتان مشاهده می کنید اما شما چگونه این ویروس را از بین می برید این نرم افزار به شما کمک می کند تا ویروس مخرب را از بین ببرید.

این نرم افزار قابلیتی دارد که گوشی شما را در مقابل تمامی ویروس ها حفظ می کند شما با داشتن این نرم افزار می توانید این قابلیت را در گوشی خود داشته باشید این نرم افزار امکان انتقال فایل ویروسی را نمی دهد و بنا براین گوشی شما از ویروس هایی که قرار بوده بلوتوث شوند در امان می ماند در این نرم افزار می توانید گاهی برای اطمینان گوشی خود را اسکن کنید و ویروس های آن را شناسایی کنید تا آواست آنها را از بین ببرد.

این نرم افزار را می توانید با متصل کردن گوشی خود به اینترنت به روز کنید و آپدیت نگه دارید و از نرفتن ویروس در گوشی اطمینان حاصل فرمایید. شما می توانید همکنون این نرم افزار را از سایت محبوب دانلود 98 به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

آنتی ویروس avast! Mobile Security & Antivirus 3.0.7387 برای اندروید

برخی از ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار:

* امکان اسکن در مواقع دلخواه

* امکان آپدیت شدن در مواقع اتصال به اینترنت

* جلوگیری از بلوتوث فایل مخرب

* جلوگیری از انتقال فایل مخرب از کامپیوتر به گوشی

* امکان اسکن و شناسایی ویروس و از بین بردن آن

* و…

برچسب ها

مطالب مشابه

3 thoughts on “دانلود آنتی ویروس avast! Mobile Security & Antivirus 3.0.7387 برای اندروید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن