موبایل

ویژگی تشخیص چهره Face ID و بررسی آن

همانطور که می‌دانید یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد گوشی iPhone X قابلیت سیستم تشخیص چهره آن بوده که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، به این صورت که شرکت Apple در سال جاری ویژگی تشخیص چهره Face ID را با گوشی هوشمند iPhone X خود معرفی کرده که این قابلیت جدید، برای اولین بار جایگزین ویژگی Touch ID شد.

ویژگی تشخیص چهره Face ID و بررسی آن

علاقه‌مندان به سایت کینگ دانلود؛ طی گزارش‌های اخیر، شرکت  Appleمی‌تواند رفتاری مشابه با مدل‌های آینده اپل ارائه دهد، همچنین این شرکت در حال کار بر روی نسخه جدیدی از Apple است تا قابلیت دکمه قدرت یا شناسه لمسی برای تشخیص چهره را به همراه داشته باشد.

ویژگی تشخیص چهره Face ID

جالب است بدانید، شایعه شده است که این مدل‌های جدید، در سال آینده عرضه خواهند شد و به نظر می‌رسد که IP تشخیص چهره در مدل‌های جدید مشابه سیستم تشخیص چهره iPhone X بوده و این کار به کاربران امکان باز کردن قفل را با استفاده از سیستم تشخیص چهره خواهد داد. نکته قابل توجه این است که استفاده از animojis و تایید اعتبار نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

ارتقاء پردازنده Apple در سال 2018

گزارش‌ها حاکی از آن است که مدل‌های جدید Apple در سال 2018، دارای یک پردازنده بهبود یافته همراه با واحد پردازش گرافیکی سفارشی اپل خواهد بود.

در نظر داشته باشید که این شرکت بر روی نسخه جدیدی از Apple همراه با ابزارهای نرم‌افزاری جدید کار خواهد کرد.

ویژگی تشخیص چهره Face ID

گزارش‌های ارائه شده بر مبنای مطالعات انجام شده…

لازم به ذکر است که این گزارش‌ها با توجه به مطالعات انجام شده در ماه گذشته توسط Macrumours منتشر شده و تحلیلگران اپل، Tipard و KGi Securities بیان می‌کنند که Ming-Chi Kuo به وضوح خاطرنشان کرد که شرکت Apple دوربین جدید TrueDepth خود را در سال 2018 در مدل‌های جدید خود قرار خواهد داد و همچنین اشاره کرده که این ویژگی فقط به مدل‌هایی از Apple که دارای قابلیت‌های بالا می‌باشند، محدود خواهد شد.

جالب است بدانید که پیش از این نیز Kuo پیش بینی کرده بود که این شرکت همان ویژگی Face ID را در مدل‌های آیفون 2018 معرفی خواهد کرد.

آیا شما این ویژگی را می‌پسندید؟

Source: Gadgetsnow

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن