نرم افزارنرم افزار آنتی ویروسنرم افزار امنیتینرم افزار ضد جاسوسی

دانلود نرم افزار Hitman Pro 3.7.9 Build 212 کامل کننده نرم افزار های امنیتی

دانلود نرم افزار HitmanPro v3.7.9

HitmanPro یک نرم افزار کاربردی و مکمل نرم افزار های ضد جاسوس و ضد ویروس است در این نرم افزار کاربرد های زیادی نهفته است و شما با داشتن برنامه HitmanPro نگران ورود ویروس های مخرب و فایل های جاسوسی در سیستم خود نباشید در طی چند سال اخیر منیت در دنیای مجازی حرف اول را می زند و یکی از مهم ترین مسائل روز شده است در این چند سال نرم افزارهای ضد جاسوس و آنتی ویروس های زیادی به بازار عرضه شده که از جمله نود 32 و آواست و…. است در این ویروس کش ها شما با داشتن ویروس می توانید آن را نابود کنید اما گاهی آنتی ویروس شما قادر به شناخت یا از بین بردن ویروس نیست و شما در آن موقع احتیاج به این نرم افزار دارید تا با آن بتوانید ویروس مورد نظر را شناسایی کرده و از بیین ببرید.

این برنامه قابلیت های بسیاری دارد که از جمله این قابلیت ها اسکن کردن و حذف ویروس در حالت آفلاین و عدم اتصال به اینترنت ، ارسال کردن فایل های مشکوک به شبکه ابری برای انجام آزمایش بر روی فایل و اسکن کردن تمامی حافظه کامپیوتر در مدت کوتاه می باشد.

امکان و ویژگی که این برنامه امنیتی را برتر می داند این بوده که در این نرم افزار بعد از اسکن کردن و پیدا شدن فایل مشکوک، نرم افزار آن را تحت نظر خود می گیرد و تمامی فعالیت های آن را ذخیره می کند و بعد از مدتی به طور خودکار اعلام می کند که آیا ویروس یوده است یا یک فایل معمولی اما اگر این نرم افزار بعد از بررسی و تحلیل نتواند فایل مشکوک را اعلام کند به صورت خودکار آن را در 5 موتور جستجوگر قدرتمند جستجو کرده و آنها ویروس بودن یا نبودن آن را اعلام می کنند. اما در برنامه های دیگر به این صورت نیست و برنامه بعد از پیدا کردن فایل مشکوک سریعا آن را به پایگاه داده تا آن را بررسی کنند و سپس آنها هم اگر ویروس بودن فایل را اعلام کنند آن را در پایگاه قرار داده تا بعد از بروز رسانی ویروس کش مورد نظر، ویروس جدید به آنتی ویروس شناخته شود.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سیستم شما دچار به ویروس شده و پس از ریست ویندوز شما را باز نمی کند قابلیت عجیب و کاربردی این نرم افزار به نام قابلیت «HitmanPro.Kickstart» می تواند بعد از ریسیت سیستم شما از طریق بوت ویروس را شناسایی کرده و آن را از بیین ببرید و سپس بعد از ریسیت مجدد شما می توانید وارد سیستم خود شوید. شما می توانید این برنامه امنیتی را از سایت محبوب دانلود 98 به صورت رایگان دیافت نمایید.

 

توجه: در این نرم افزار امنیتی نصب کردن معنی خاصی ندارد یعنی شما بعد از دانلود آن را اجرا می کنید و سپس مشخاصاتتان را وارد می کنید بعد نرم افزار به صورت خودکار شروع به اسکن می کند در این زمان برای شما یک فایل در دسکتاپ قرار می دهد تا برای دفعات بعد دیگر مشخصه ای وارد نکنید. به این نوع نرم افزار ها، نرم افزار قابل حمل یا portable گفته می شود.

 

نرم افزار HitmanPro v3.7.9 کامل کننده نرم افزار های امنیتی

برخی از ویژگی ها و امکانات این نرم افزار کاربردی:

* امکان پیدا و حذف ویروس های ناشناحته به آنتی ویروس های امروزی

* پیدا کردن نوع فایل های مشکوک (ویروس یا فایل معمولی)

* کنترل کردن و زیر نظر داشتن فایل های مشکوک

* وجود قابلیت HitmanPro.Kickstart (حذف ویروس های مخرب ویندوز در حالت بوت)

* امکان اسکن کردن حتی در حالت آفلاین

* امکان استفاده از جستجوی ابری (ارسال فایل مشکوک به پشتیانی و شناخت آن)

* وجود جستجوی رفتاری

* امکان گرفتن پشتیبانی یا بکاپ از نرم افزار های مخرب و سپس حذف کردن خود نرم افزار مخرب

* عدم نیاز به update منظم و روزانه

* جستو کردن کامل سیستم بدون تلف شدن وقت

* و چندین امکان کاربردی دیگر در این نرم افزار …..

برچسب ها

مطالب مشابه

17 thoughts on “دانلود نرم افزار Hitman Pro 3.7.9 Build 212 کامل کننده نرم افزار های امنیتی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن