آیفونموبایلنرم افزار موبایل

دانلود نقشه آفلاین تمامی شهرهای ایران + دیگر کشورها همسایه

Iran Full Offline Map

نقشه آفلاین تمامی شهرهای ایران برای موبایل + نقشه دبی, ترکیه, امارت, تایلند, اندونزی و پکن و بانکوک و …

Iran-Full-Offline-Map

به مناسبت شروع فصل بهار و آغاز مسافرات نوروزی نقشه کل ایران به همراه تمامی‌ شهرهای آن را جهت دانلود قرار داده ایم. این برنامه همچنین شامل کل نقشه ایران با زوم ۱۴X و ۴ استان تهران، گلستان، گیلان و مازندران با زوم ۱۵X و ۱۰۴ شهر بزرگ ایران شامل ۳۱ مرکز استان با زوم حداکثر ۱۷X می‌باشد. این برنامه همچنین دارای نقشه شهرهای آنتالیا و استانبول در ترکیه، بانکوک، پوکت و پاتایا در تایلند، دبی و شارجه و العین در امارات متحده عربی با زوم حداکثر ۱۷X می‌باشد. در کنار این نقشه Terrain ایران و استان‌ها و شهرهای فوق کشورهای ترکیه ،امارات و تایلند نیز به این فایل افزوده شده که به لحاظ کاربرد فنی و همچنین تنوع دارای جذابیت می‌باشد.

برای استفاده از این نقشه باید از نرم افزار xGPS استفاده نمائید.
نقشه موجود برای گوشی آیفون می باشد.
آموزش اضافه کردن نقشه به برنامه xGPS نیز در ادامه همان پست به صورت کامل قرار داده شده است.

جهت اضافه کردن نقشه آفلاین به نرم افزار xGPS ابتدا یکی از نقشه های ایران، جهان و شهرهای مختلف را انتخاب کنید. سپس از طریق یکی از برنامه های مدیریت فایل (برای این کار می توانید از قسمت Files برنامه iPhone PC Suite استفاده کنید) به مسیر var/mobile/library بر روی گوشی خود رفته و فایل نقشه آفلاین خود را با نام xGPS_map.db در این مسیر کپی کنید. سپس برنامه xGPS خود را فعال کنید و از نقشه به صورت آفلاین استفاده کنید.
توجه: در صورتی که پس از باز کردن برنامه xGPS نقشه به صورت شطرنجی ظاهر شد، می توانید با چندبار بزرگنمایی و یا کوچک کردن، نقشه را مشاهده نمائید.

برچسب ها

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن