بازی اندرویدبازی موبایلموبایل

دانلود بازی سیصد ایجاد امپراطوری برای اندروید – Seize Your Glory

دانلود بازی سیصد ایجاد امپراطوری برای اندروید - 300: Seize Your Glory

بازی جدید سیصد ایجاد امپراطوری برای سیستم عامل محبوب و مشهور اندروید منتشر شد. این بازی با گرافیک فوق العاده ساخته شده است که همین گرافیک خوب مشخصه یک بازی خوب است که حتما می تواند شما را سرگرم کند.داستان این بازی فوق العاده از این قرار است: داستان این بازی از 480 سال قبل از میلاد می باشد که نبرد خشنی بین ارتش ایران و نیروهای یونانی اتفاق افتاده می باشد. شما در این بازی نقش دارید که به فرمانده یونانی ها کمک کنید تا نیروهای مقابل و درواقع حریف را شکست دهد. در این بازی با افراد مشهور بسیاری آشنا می شوید که در 480 سال پیش از میلاد زندگی میکردند و اگر تاریخ را مطالعه کرده باشید داستان این بازی برای شما بسیار جذاب خواهد بود و با عمل کرد هریک از افراد متوجه ماهیت او می شوید زیرا همان طور که گفته شد این بازی از گرافیک فوق العاده ای برخواردار است. شما می توانید این بازی را از سایت دانلود 98 دریافت نمایید. واز بازی کردن با آن نهایت لذت را ببرید.

بازی سیصد ایجاد امپراطوری برای اندروید – 300: Seize Your Glory

برخی از ویژگی های این بازی:

* گرافیک فوق العاده

* داستان جذاب و زیبا

* شخصیت های معروف و مشهور

* حجم کم نسبت به دیگر بازی های اندروید

* بدون نیاز به دیتا

* و…

پیشنیاز: اندروید 4.0 وبالاتر

 

لینک دانلود به درخواست کاربران حذف گردید.

برچسب ها

مطالب مشابه

11 thoughts on “دانلود بازی سیصد ایجاد امپراطوری برای اندروید – Seize Your Glory”

  1. سلام. لینک این بازی به دلیل خواستار کاربران حذف گردید. به همین دلیل نمی توانم در مورد این بازی راهنمایی کنم. پیشنهاد می کنم شما نیز بازی را حذف کنید. این بازی یک توهین برای کشور عزیزمان ایران است.
    من هم از همه بابت این مطلب عذر خواهی می کنم.

  2. واقعا خجالت نمیکشید؟این بازی کلا ضد ایرانیه اونوقت شما گذاشتید برای دانلود.نکنه عربین؟وقتی خودمون علیه خودمونیم چه انتظاری از بقیه میشه داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بستن